Transport Šíbl

Po celou dobu, kdy provozujeme mezinárodní nákladní autodopravu, jsme byli až do letošního roku 2017 věrni německé značce Mercedes Benz při nákupu našich nových vozů. Poněvadž ale svět je pestrý, pořídili jsme naším Actrosům konkurenci v podobě dvou Volvo FH Solo.

volvo

project-done 5767

Přeprav letos

project-done 60112

Přeprav celkem

project-done 2491907

Najeto km letos

project-done 32

Vozidel na cestách

Proč si nás vybrat

Spolehlivost, individuální řešení pro každého zákazníka, přeprava nebezpečných nákladů, dodržování termínů, přímé spojení s dispečery.

Logistické služby

TRANSPORT - ŠÍBL sídlí v Mikulovicích ve vlastních prostorech, jejichž součástí je technické vybavení a skladovací areál až na 200 euro palet .Zabývá se hlavně mezinárodní i vnitrostátní dopravou. Své zkušenosti získala především v přepravách po státech Polsko, Litva , Lotyšsko , Estonsko. Jezdíme samozřejmě po celé Evropě. Jsme rodinnou firmou, působící na trhu již dlouhou řadu let, která si ve svém zázemí sama servisuje vozový park složený z vozů značky Mercedes-Benz.

O společnosti

Naše rodinná firma se transformovala na společnost s ručením omezeným v roce 2009. Zabýváme se celou řadou služeb, které si Vám dovolíme nabídnout. V prostředí Jeseníků v obci Mikulovice, nás můžete navštívit. Potravinářský sortiment nabízíme v "Supermarketu u hranic" v těsné blízkosti hraničního přechodu do Polska. Hned vedle můžete posílit Vaši kondici v našem fitness centru. Vaše pneumatiky či závadu na automobilu opraví naši technici rovněž v našem areálu. Přijďte k nám pro širokou nabídku zimních i letních pneumatik. Naše mezinárodní autodoprava - Transport Šíbl Vám spolehlivě a rychle přepraví zboží v požadovaných termínech. Na cestách máme flotilu vozů.

podpora zákazníků

Mezi naše zákazníky patří především společnosti z oblasti automotive, Hi-Tech, strojírenství, stavebnictví a v neposlední řadě e-shopy. Kromě přepravy nabízíme zákazníkům skladování jejich zboží a služby přidané hodnoty s tím spojené. V kontaktech najdete spojení jak na naše dispečery, fakturanty i účetní. Jsme na telefonickém spojení, ale můžete nás kontaktovat i elektronickou poštou. Stálým partnerům nabízíme online spojení sociálními sítěmi, jako je Skype či Facebook. Vaše sdělení, či žádosti o informace neprodleně vyřídí tým našich pracovníků. Elekronicky jsme k zastižení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní do roka. Případné termíny, kdy naše služby neposkytujeme, najdete na našich stránkách.

Vybrali jste nejlepší řešení

Váš náklad vezou profesionální řidiči, sledujejej tým pohotových dispečerů, administrace dokumentů má pod dohledem zkušené oddělení péče o zákazníka.

Péče o Váš náklad
Zabezpečujeme Vaši přepravu podle požadavků příslušných bezpečnostních předpisů, proti případným škodám, kterým se v dnešním provozu nedá vyhnout, jsme pojištěni u špičkových pojišťoven na trhu.
Chytré a ekonomické vytěžování
Snižovat i Vaše náklady, nám pomáhá nejmodernější IT vybavení. Naše databáze pod neustálým dohledem správy IT nám umožňuje optimalizovat přepravní trasy, s co možná nejnižšími náklady.
Dovezeme v požadovaném termínu
Naši dispečeři, stejně jako řidiči, neustále sledují aktuální dopravní situaci. Provedou Vaši náklad spletitou dopravní situací včas, až do jeho cíle.
Sledování nákladů a vozidel
Neustálý dozor nad vozidly i náklady, prakticky vylučuje neefektivitu a předchází možný škodám. V každé chvíli víme, kde a s čím se pohybuje naše flotila vozů.

Šíbl transport

Neustále si držíme výbornou kvalitu servisu, kterou měříme a neustále sledujeme. Zákazníkům nabízíme individuální řešení na míru tak, aby jim co nejvíce usnadnilo jejich podnikání. V tom nám pomáhá silný tým zaměstnanců, které podporujeme v jejich rozvoji.

Náš mladý tým, dokáže čelit všem nepředvítalným událostem, stejně jako situacím podléhajícím běžné denní rutině.
Každý Váš požadavek vyřídí v nejkratším možném termínu naši dobře vyškolení zaměstnanci.
Proti případným škodám máme pojištěny jak náklady, tak vozidla či zaměstnance.
Jsme neustále v online spojení s našimi vozy, stejně jakojsme k dispozici Vám, našim klientům.